Sala Weselna Ostoja

położona na pograniczu Warszawy i  Jabłonny to jeden z niewielu zakątków, w których został zachowany klimat dawnej wsi mazowieckiej. Do dyspozycji gości oddajemy duży budynek, w którym mieszczą się dwie piękne sale bankietowe w ludowym stylu, starą powozownię, oraz ogródek z piękną kamienną studnią.

W tych wiejskich klimatach serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej.

Ostoja to gospodarstwo położone 20 km od centrum Warszawy. Nasz zakątek jest jednym z nielicznych miejsc, w których został zachowany klimat dawnej wsi mazowieckiej. To idealne miejsce dla biesiady w stylu ludowym.

Centrum naszego gospodarstwa stanowi duży, piękny, murowany budynek, w którym mieszczą się dwie sale bankietowe — jedna - 300 m2, druga - 100 m2. W salach, które zostały otwarte w 2005 r., zachowany został styl i wystrój dawnej wsi mazowieckiej.

Poza stylowym budynkiem z salami bankietowymi na terenie Ostoi znajduje się stara powozownia, piękna kamienna studnia oraz ogródek na imprezy plenerowe (np. grill). Wszystko to gwarantuje gościom biesiady możliwość przewietrzenia się i odpoczęcia od gwaru imprezy.

Możliwość zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego będzie dla nas ogromną przyjemnością. Postaramy się spełnić Wasze marzenia i uczynić ten ważny dzień jednym z najpiękniejszych dni w życiu.

Tatiana i Mariusz Sułkowscy

W naszych salach o niezapomnianym staropolskim klimacie organizujemy różnego rodzaju imprezy: od chrzcin poprzez wesela, aż do obiadów po uroczystościach pogrzebowych. Podczas tych imprez podajemy tradycyjne posiłki. Wiele z potraw, jakie można znaleźć w naszym menu, jest pieczone w piecu węglowym, co w połączeniu z tradycyjnymi przyprawami daje im niepowtarzalny smak i aromat.

Oferujemy:

  • Organizację wesel, chrzcin i komunii
  • Organizację studniówek, imprez koleżeńskich i firmowych
  • Imprezy okolicznościowe
  • Obiady po uroczystościach pogrzebowych
  • Spotkania przy grillu w plenerze
  • Samochód do ślubu

Współpraca: Fotografia ślubna
Katarzyna Kaźmierak (www.kazmierak.com)

Ceny

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy, czasu jej trwania oraz liczby i rodzaju podawanych potraw.

W celu uzyskania szczegółowych informacji
prosimy o kontakt telefoniczny
604-131-434 lub 606-400-349.

- ślub w plenerze
- pikniki rodzinne
- wędzarnia

To wszystko u nas na miejscu!

Dla pary organizującej przyjęcie weselne dla minimum 150 gości, samochód w dniu ślubu  GRATIS.

Teren

Sala bankietowa

Samochód do ślubu